Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Öncelikle Yasemin Hanıma teşekkür ederek başlamak istiyorum. Oğlumun LGS den sonra yaşadığı sınav kaygısını Yks de yaşamaması için Yasemin Hanım dan yardım aldık. Bugün sınavlar bitti bırakın kaygıyı mutlu bir şekilde girdi mutlu bir şekilde çıktı.Biz sınav kaygısı için kendisiyle görüştük ama oğlumun özgüveni ve kişisel hayatı üzerinde çok büyük etkileri oldu. Kendisine ailemiz adına tekrar çok teşekkür ediyorum. Sınav bitsede görüşmeye devam edeceğiz çünkü o oğlumun Yasemin ablası oldu

Ömer K.

Yasemin Hanim’la tanıştığımda kendimi çok büyük bir boşlukta hissediyordum. İşimden, ilişkimden, kendimden, ne yaptığımdan ne istediğimden emin değildim. Hiç sıkılmadan, bunalmadan sabırla beni dinledi. Geçirdiğim ataklarda hiç yanlız bırakmadı. Artık çok daha iyi hissediyorum, görüşmelerimizi hep iple çekiyorum. Keşke Yasemin Hanım hayatıma daha önce girseymiş.

Volkan A.

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine yasemin hanım ile tanıştım. Bir dönem panik atak sorunum vardı yasemin hocamla bu sorunumu kısa süre içerisinde rahatça çözdük. Yardımı ve desteği ile kendimi çok daha güvende hissedebiliyorum. Çok teşekkür ederim.

Özge Y.

Yaşadığım kötü zamanları o kadar rahat ve güvende hissederek atlattım ki ne kadar teşekkür etsem az kalır.

iyi ki sizi tanımışım ve iyi ki varsınız Hocam.

Burçin A.

Ben Yasemin Hanim’a kendisine daha önce giden bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. Cinsel yönelimim konusunda 12-13 yaşlarımdan beri ailemle hep sorun yaşıyordum. Bunun bir hastalık olduğunu ve düzeltmemiz gerektiğini söylüyorlardı. Ailemin beni götürmediği doktor kalmadı, hiçbiriyle iletişim kuramadım, beni ailemin istediği biri gibi yapmak istediler, kimse ben ne istiyorum, ne hissediyorum, mutlu muyum, kimse bunu umursamadi. Yasemin Hanım hepsinden farkliydi. En başından aileme bunun bir hastalık olmadığını, danışanının ben olduğumu ve seansları benimle yapacağını söyledi. O kadar şaşırdımki, kendisine güvenmem biraz zaman aldı, çünkü hiç karşılaşmadığım bir tarzdı. 9 ay önceki bana baktığımda, özgüveni yerlerde, ailesiyle sürekli tartışan, derslerinde başarısız, kim olduğunu, ne olduğunu, hayattan ne istediğini bilmez bir Mustafa’ydım. Şimdi üniversite sonda, sınıf 2.si, arkadaşlarıyla çok eğlenen, çok mutlu bir ilişkisi olan ve ailesiyle de ilikisini yoluna koymuş,  yaşamayı çok seven bir Mustafa’yım. Şunu biliyorumki, etrafımdaki insanlar beni cinsel yönelimimle yargılıyorsa, benim onlara zaten ihtiyacım yok! Yasemin Hanım Ankara da benim yaşadığım zorlukları yaşayanlar için çok büyük şans. Kendisi, tatlı gülüşü, güzel kalbi ve sonsuz kabulüyle beni hayata bağladı. Hakkını asla ödeyemem. Herkese tavsiye ederim.

Mustafa K.

Nişanlımla geçirdiğimiz zor bir dönemde tanıştık kendisiyle. İkimizde çok çaresiz ve ne yapacağımızı bilmez bir durumdaydık. Bizi çok doğru yönlendirdi, en önemlisi daha önceki uzmanların anlamadığı gibi anladı. Şuan evliyiz 🙂 ben hala kendisiyle bireysel terapiye devam ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

Ezel K.

Yaşadığım çok sıkıntılı bir dönemde arkadaşımın tavsiyesiyle kendisini tanıdım. Olaylara ve insanlara bakış açımı değiştirebilmeyi öğrendim. Eski neşeli hayatıma tekrardan kavuşmamı sağladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Elif K.

5 yıl boyunca ne yaşadığımı bilmeden kötü süreçler geçirdim hayatım tam bir karanlığa girdi o zamanlarda uzun süredir gittiğim isim yapmış büyük doktorların bile yaşadıklarımı görmemesi yanlış teşhisler koyup yanlış yöntemlere başvurmaları ve benim herşeyi içimde yaşamam yaşadıklarımı daha kötü yaptı ve olaylar iyice karıştı hiç bitmeyecek ve içinden çıkamayacağımı düşünüyordum ama çok şükür Yasemin hanımla tanıştım ve bana yardım eli uzatıp güçte olsa beni bu karanlıktan çıkartıp hayatımı tekrar yaşanır hâle getirdi.Bu yardımınızı ve dostluğunuzu hiç unutmayacağım iyi ki varsınız hocam bu şavaşımda benimle birlikte şavaştığınız için çok teşekkür ederim ❤️

Borga B.

Terapi süresince enerjisi , bilgi birikimi, terapi tecrübesi ile başarısını kanıtlayan , danışan – terapist ilişkisini çok boyutlu değerlendirebilen çocuk ve ergen alanında nadir bulabileceğimiz ve tanıdığım için çok şanslı olduğumu hissettiren alanında uzmanlığını kanıtlamış sürekli kendisini geliştiren müthiş PSİKOLOG …

Cem K.

Yasemin her şeyinizi rahatlıkla konuşabileceğiniz biri. Ben çok zor bir dönemimde kendisiyle tanıştım. Beni sabırla dinledi ve kimsenin anlamadığı gibi anladı. Kendisi iyiki var.

Kaan H.

Yasemin hanımın tecrübesi egitimi ve yaklaşımları, onu alıştığımız sıradan psikologların önüne çıkarıyor. Uzun yıllardır ailecek tanıyoruz ve samimi şekilde tavsiye ediyoruz.

Oğuzhan A.

Yasemin hocayla tanışmadan önce negatif, olumsuzluklar içinde yüzen biriydim. Her konuda elimi tutan, bana destek olan birisi. Onun yanına gittiğimde hayatımın en kötü gününü bile geçirsem yüzüne baktığım an gülümsemem için bir çok neden oluyor. Konuşacak bir şeyim olmasa bile görmek için can attığım bir insan. Onun sayesinde artık hayata pozitif bakmaya başladım ve bu benim için bir çok mutluluğa sebep oldu. Benim için psikolog tan çok daha öte birisi oldu. Seni çok seviyorum Yasemin hocam her şey için teşekkürler.

Aslı K.

Lütfen okuyuuuunn!! Yıllar önce çok karanlık hissettiğim bir dönemde tanıştığım,tanıdığımda hayatıma ışık,hatta güneş olan birisi Yasemin Hanım.Kötü bir olay üzerine tanıştık ve terapiye başladık onu çok seviyorum,çok yardımcı oldu demek bile yetmez o benim hayatıma dokundu benim için dünyanın en iyi psikologu hatta bence en iyi insanı! Öyle ki, o kötü zamanların ve olayın bir tane bile “iyi ki olmuş” dedirtecek sebebi yokken, beni Yasemin Hanımla tanıştırmış olmasına ”iyi ki” dedim…Her şerde bir hayır var dedikleri böyle olmalı.Hatta Yasemin Hanım bu şerdeki bir değil bin hayırdı.Sayesinde her şeyi yeni öğrenen küçük bir çocuk gibi yeniden büyüdüm ve yetiştim.Yıllar önce bir konu üzerine başladığımız bu görüşmelerimiz, hayatımın her alanından,sorunundan,mutluluğundan konularla devam etti.Krizi de yönetti mutluluğuma ortak da oldu.Bazen sadece dinlemesi bile yetti.İşini yapmasıyla ilgili ve ne kadar profesyonel olduğuyla ilgili sadece şunu söylemek istiyorum.O kadar iyi bir psikolog ki, o kadar yardımcı,ilgili ve sevgi dolu ki, onu tanıdıktan sonra idolüm oldu ve beni de bu mesleğe yakınlaştırdı.Yasemin hanımla terapiyle başladığımız bu serüvende,Şimdi belki Yasemin Hanım gibi olamayacak olsam da,onun benim hayatıma dokunduğu gibi ben de başkalarının hayatına dokunabilirim umuduyla meslektaşı olma yolunda ilerliyorum üniversite hayatımda.Herkese anlatıyorum herkes ona gitsin istiyorum.Çok memnunum çok seviyorum cümlelerim yetmiyor!!Her şeyin en güzelini hakeden insan…

Teşekkür ederim çokkk çok teşekkür ederim💜

Beyza G.

Yaşadığım boşanma sürecinde, bir tavsiye üzerine sizinle tanıştığım ve bu süreci sizinle beraber geçirdiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum Yasemin Hocam. En özelinizi paylaşırken kendinizi bırakabileceğiniz, güvende hissedeceğiniz bir uzman psikolog bulmak çok zor. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Çok teşekkürler.

Ece K.

Değerli hocam sizi tanıdığımız için çok mutluyuz. Sihirli değnek gibi dokundunuz hayatımıza şimdi oğlumla beraber çok daha mutlu ve huzurlu bir şekilde yolumuza devam ediyoruz .

Ece & Poyraz

Arkadaşımın daha önceden gittiği ve çok memnun kaldığı için beni de yönlendirdiği Yasemin Hanım, sorunumla yakından ilgilendi. Yeni boşandığım için depresyondaydım şu anda yeniden evlendim çok mutluyum. Oldukça güleryüzlü ve bilgilendirici yönüyle çok memnun kaldım. Yaşadığım bu süreçte bana destek olan ve bir telefon mesafesi kadar yanımda bulunan Yasemin Hocama çok teşekkür ederim.

Deniz M.

Merhaba, bir çok kez olumsuz psikolog deneyimi yaşadıktan sonra Yasemin hanımla tanıştım. Biraz umutsuz gitmistim ama beni tekrar umutlandırdı. Yasemin hanım, beni kendime getirdi ve yolumu aydınlanttı. Sizinde benim gibi hayatla ilgili olumusuz düşünceleriniz varsa bunu tersine çevirecek tek insan Yasemin hanım şiddetle tavsiye ediyorum. Kendisine sonsuz teşekkürler.

Özge P.

Bana tüm samimiyetiyle yardımcı olan elinden gelenin fazlasıyla yardımcı olmaya çalışan tanıdığım en iyi psikolog herkese tavsiye ederim. Her insanın ihtiyacı olan müthiş birisi bu iş için dünyaya gelmiş diyebilirim. Sadece ben değil çevremde tanıdığım bir çok kişide Yasemin hanım sayesinde iyileşti ve hayata pozitif bakıyorlar. Teşekkürler Yasemin hocam.

Eda K.


Yorumunuzu Gönderin!

    WhatsApp chat
    Şimdi Ara!
    Yol Tarifi